Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Młyny > Palcowe > Nowe młyny palcowe PerMix

Wysokowydajny młyn palcowy serii HEFG

IS08559AN-175

Wysokowydajny młyn palcowy serii HEFG

Wysokowydajny młyn palcowy serii HEFG

Wysokowydajny młyn palcowy serii HEFG

Nowy wysokowydajny młyn palcowy serii HEFG.

 

Opis

 

Młyn palcowy ma szerokie zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, produkcji pestycydów, przemyśle spożywczym itp.

Urządzenie to wykorzystuje względny ruch między tarczami ruchomą i stałą wyposażonymi w "palce mielące". Surowiec zostaje zmielony pod wpływem tarcia przenikających się nawzajem "palców" z obydwu tarcz, pomiędzy którymi się przemieszcza. Młyn jest prosty w obsłudze, solidnie zbudowany, stabilny w pracy, o wysokiej efektywności kruszenia. Pokruszony surowiec może być odprowadzany przez komorę mielenia. Frakcję różnej wielkości pokruszonego surowca można otrzymać poprzez ekran wymiany wyposażony w różnej gradacji siatki. Młyn może być wykonany ze stali kwasoodpornej. Ściana młyna po wewnętrznej jest polerowana, więc jest ona gładka i o jednolitej powierzchni. Sprawia to, że leki, środki spożywcze, chemiczne itp. są produkowane zgodnie z wymaganiami norm i ich produkcja spełnia wymogi GMP.

Zestaw składa się z młynka, kolektora surowca i odpylacza (który rozwiązuje problem wydostawania się pyłu na zewnątrz urządzenia podczas kruszenia surowca).

Zasada pracy młynka jest następująca: surowiec jest dostarczany do komory kruszenia, gdzie zostaje poddany działaniom, takim jak: wpływ palców mielących, siły tarcia, ruchu tarczy, co powoduje finalne zmielenie produktu. Poprzez przesiewanie można uzyskać żądaną frakcję produktu.

Młyn, kolektor surowca i odpylacz wykonane są ze stali nierdzewnej i są zgodne z wymaganiami GMP.

Nasi partnerzy: