Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Suszarki - Urządzenia suszące > Fluidalne ciągłe > Nowe suszarnie fluidalne ciągłe PerMix

Wysokowydajna suszarnia fluidalna serii HEFD

IS08559AN-169

Wysokowydajna suszarnia fluidalna serii HEFD

Wysokowydajna suszarnia fluidalna serii HEFD

Wysokowydajna suszarnia fluidalna serii HEFD

Nowa wysokowydajna suszarnia fluidalna serii HEFD.

 

Aplikacje

Przemysł farmaceutyczny, spożywczy, paszowy, przemysł chemiczny. Duże granulki, małe bloki i materiałów o wysokiej lepkości. Urządzenie to nadaje się do suszenia materiałów, które w procesie suszenia mogą mieć różne objętości.

 

Charakterystyka

Proces fluidyzacji jest tak zaprojektowany aby uniknąć martwych punktów. Wewnątrz komory znajduje się mieszadło w celu zapobieżenia aglomeracji surowca. Układ rozładowania produktu może być dostosowany do potrzeb klienta. Proces odbywa się pod ciśnieniem i w szczelnej komorze. Powietrze jest filtrowane. Z tego względu urządzenie jest proste w obsłudze i łatwe w utrzymaniu w czystości. Urządzenie jest zbudowane zgodnie z wymaganiami GMP. Prędkość suszenia jest duża i temperatura pracy jest jednolita. Na ogół czas suszenia wynosi 20 ~ 30 minut.

 

Zasada działania

Oczyszczone i ogrzane powietrze jest emitowane od dołu za pomocą wentylatora i przepływa przez sito leja. W komorze roboczej zachodzi proces fluidyzacji poprzez działanie akcji mieszania i wpływu ciśnienia. Wilgoć szybko odparowuje i woda zostaje szybko usunięta, a produkt suszy się szybko.

Nasi partnerzy: