Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Nowe maszyny > Wirówki Rousselet Robatel

Wirówki koszowe z barierą izolacyjną modele RC20 VXR, RC30 VXR, RC40 VXR (kat. C1)

IS06245-001

Wirówki koszowe - Rousselet Robatel

Wirówki koszowe - Rousselet Robatel

Wirówki koszowe - Rousselet Robatel

Nowe wirówki koszowe z barierą izolacyjną umożliwiają w tej chwili pełne odwirowanie substancji cytotoksycznych oraz innych silnie oddziałujących mieszanek.

Wirówki te służą do separacji ciał stałych i cieczy oraz ułatwiają zajmowanie się niebezpiecznymi materiałami w fabryce oferując jednocześnie całkowitą ochronę operatora wirówki a także otaczającego ją środowiska.

Instalacje tego typu umożliwiają, by całkowity proces separacji od podawania, przez mycie i rozładunek produktu był wykonywany w szczelnej komorze z barier izolacyjnych. Dostępne są trzy rozmiary instalacji: RC20 VXR, RC30 VXR oraz RC40 VXR. Maszyny te posiadają pionową oś kosza wirówki i są w pełni zintegrowane z komorą izolacyjną. Odzysk produktu w tego typu urządzenia jest osiągalny za pomocą portów szybkiego transferu.

System ten umożliwia wymianę materiałów bez złamania obudowy bezpieczeństwa. W celu dalszej ochrony operatora oraz zabezpieczenia integralności produktu porty szybkiego transferu są zablokowane, co zabrania otwierania drzwi "alfa" bez uprzedniego posiadania odpowiedniego kołnierza "beta" na miejscu. Poza bezpieczeństwem obsługi leków o silnym działaniu oraz uzyskiwaniem mniejszych poziomów wilgotności wirówki z barierą izolacyjną pozwalają na zmniejszenie czasu procesu w porównaniu do bardziej tradycyjnych filtrów próżniowych lub ciśnieniowych.

Generalna charakterystyka modeli RC:

1. CIP (system mycia na miejscu)
2. Przemywanie typu: "Jet-Wash Wand"
3. System monitorowania tlenu
4. Filtr powietrza HEPA
5. System transferu Alfa-Beta
6. Spełnia wymogi OEL kategoria IV
7. Dekontaminacja poprzez opary nadtlenku wodoru
8. Zintegrowany zbiornik-odbieralnik cieczy
9. Zintegrowana suszarka

Nasi partnerzy: