Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Suszarki - Urządzenia suszące > Tacowe > Nowe suszarnie tacowe

Suszarnia tacowa serii CO

IS08559AN-145

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Suszarnia tacowa serii CO

Nowe suszarnie tacowe serii CO.

 

Opis

 

Dzięki zaprojektowanej przez naszych inżynierów konstrukcji i ciągłego unowocześniania technologicznego nasze suszarnie tacowe prezentują najwyższe standardy w tej klasie. Urządzenie posiada kształt skrzyni, która może być łatwo demontowane i przenoszona. Jest ono wyposażone w dmuchawy odśrodkowe lub dmuchawę o przepływie osiowym. Źródło ciepła dla tego urządzenia stanowią: para wodna i energia elektryczna, po ogrzaniu przez wymiennik ciepła gorące powietrze jest rozprowadzane w suszarni, świeże powietrze jest wprowadzane wlotem powietrza do pieca, wilgoć jest odprowadzana przez otwór wylotowy wilgoci, co zwiększa efektywność ogrzewania i sprawia, że zawartość wody w produkcie jest stopniowo zmniejszana. Suszarnia zapewnia niski poziom hałasu, wysoką temperaturę procesu i automatyczny system kontroli temperatury. Cały system obiegu jest szczelny, co powoduje wyższą wydajność cieplną (w porównaniu z tradycyjną suszarnią z 3% -7% do 35% aktualnej 35%-45%), najwyższa wydajność ciepła jaką można osiągnąć wynosi do 70%.

 

Aplikacje

 

Suszarnia tacowa jest wszechstronnym urządzeniem do suszenia. Nadaje się ona do ogrzewania i suszenia materiałów dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego, przemysłu lekkiego, odwodniania warzyw, środków spożywczych, żywicy z tworzywa sztucznego, części elektrycznych, papieru, skóry, wełny, soli, katalizatorów itp

 

Charakterystyka

 

Gorące powietrze jest rozprowadzane w suszarni, wydajność ogrzewania jest wysoka a energia oszczędzana. Wykorzystując funkcję wymuszonej wentylacji, w urządzeniu są płyty z regulowaną dystrybucji powietrza wewnątrz urządzenia i w związku z tym produkty mogą być suszone jednorodnie. Źródłem ciepła może być: para wodna, gorąca woda, energia elektryczna i daleka podczerwień. Zalety: niski poziom hałasu, zrównoważony proces, automatyczne regulowanie temperatury, instalacja i konserwacja urządzenia nie są skomplikowane, szerokie zastosowanie urządzenia.

 

Główne parametry techniczne obiegu gorącego powietrza

 

Źródło ciepła może być dowolnie wybrane: para wodna, gorąca woda, energia elektryczna lub daleka podczerwień.

Zakres temperatur urządzenia: 50-140 ° C dla pary (najwyższa temperatura wynosi 150 ° C), 50-350 ° C dla energii elektrycznej i podczerwieni.

Automatyczny system sterowania i komputerowy system sterowania są dostępne przy wyborze normalnego ciśnienia pary wynoszącego 0,2 - 0,8 MPa (2- 8 kg / cm2).

Specjalne wymagania powinny być określone i uzgodnione przed zamówieniem.

Potrzeba temperatury pracy ponad 140 ° C lub poniżej 60 ° C powinna być określona przed zamówieniem.

Wymiary suszarni i tac są dostosowywane do potrzeb.

 

Suszarnie tacowe niestandardowe

 

Wymiary komory suszarni: możemy zaprojektować i wykonać suszarnię we wszystkich rozmiarach w zależności od potrzeb klienta.

Temperatura pracy: możemy zaprojektować i wykonać suszarnię z zakresem temperatur w zależności od potrzeb klienta.

Design suszarni: konstrukcja suszarni może być zintegrowana (kompaktowa) lub do montażu.

Metoda ogrzewania: ogrzewanie może być elektryczne, na paliwo diesel, gazowe, parą lub łączone.

Metoda obiegu gorącego powietrza: metoda obiegu gorącego powietrza zależy od kierunku załadunku produktu, tj. górny, dolny, boczny itp.

Drzwi mogą być otwierane od przodu lub od przodu i z tyłu, od góry, drzwi uchylne.

Metody przenoszenia produktu: wózki, przenośniki rolkowe, łańcuchowe, taśmowe i inne.

Metoda przenoszenia wózkiem: ręcznie, poprzez przekładnię jezdną, ręcznie wózek na kółkach, za pomocą podnośnika i inne.

Metoda kontroli temperatury: termometr, regulator temperatury, programowalny regulator temperatury.

Nasi partnerzy: