Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Suszarki - Urządzenia suszące > Suszarnie pulsacyjne strumieniowe > Nowe suszarnie pulsacyjne strumieniowe

Suszarnia pulsacyjna strumieniowa serii PSTD

IS08559AN-156

Suszarnia pulsacyjna strumieniowa serii PSTD

Suszarnia pulsacyjna strumieniowa serii PSTD

Suszarnia pulsacyjna strumieniowa serii PSTD

Nowa suszarnia pulsacyjna strumieniowa serii PSTD.

 

Opis techniczny

 

Suszarnia pulsacyjna strumieniowa jest urządzeniem o dużej wydajności. Stosuje się w nim proces bardzo szybkiego suszenia. Gorące powietrze bardzo szybko dociera do wilgotnego produktu i ujednorodnia go w gorącym powietrzu. Zwiększona prędkość wymiany ciepła czyni ten rodzaj suszarni najsilniejszym typem urządzeń suszących. Jeżeli produkt suszony jest w takiej suszarni to produkt zostaje pozbawiony całej wilgoci (przykład: produkt o wilgotności ok. 40% przed suszeniem po suszeniu zawiera tylko 13,5% wody). Suszony materiał nie zostaje przekształcony podczas suszenia, w porównaniu z innym suszarniami wydajność produktu końcowego jest większa.

 

 

Zastosowanie

Urządzenie to jest szeroko stosowane do suszenia granulatu i proszków. Może ono służyć do odwadniania mokrych materiałów stosowanych w przemysłach: chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, materiałów budowlanych, tworzyw sztucznych itp, do suszenia na przykład: skrobi, soli, glutenu, pasz, żywicy z tworzywa sztucznego, sproszkowanego węgla, kwasu benzoesowego, kwasów omega 3, PVC, polipropylenu, siarczanu sodu, pirosiarczanu sodu

 

 

Cechy

Urządzenie to posiada wiele zalet, między innymi:

automatyczne działanie, niskie koszty inwestycji, niskie zużycie energii, małe wymiary gabarytowe, niskie koszty eksploatacji, szerokie zastosowanie, wysoki stopień zaawansowania technologicznego urządzenia, proces fluidyzacji przebiega w sposób stabilny, brak martwych punktów.

Nasi partnerzy: