Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Sita przesiewacze > Prostokątne > Nowe sita prostokątne

Prostokątne sito wibracyjne serii SVS

IS08559AN-177

Prostokątne sito wibracyjne serii SVS

Prostokątne sito wibracyjne serii SVS

Nowe prostokątne sito wibracyjne serii SVS.

 

Budowa sita

Sito w górnej części posiada uchwyt do szybkiego demontażu. Uchwyt pozwala skręcić poszczególne segmenty urządzenia w jedno kompaktowe urządzenie. Górna pokrywa sita jest całkowicie uszczelniona. Zapobiega to wyrzucaniu pyłu powodowanego przez wibracje w czasie przesiewania. Silnik wibrujący jest zainstalowany pod powierzchnią sita.

Jednocześnie sprężyny redukują przenoszenie wibracji na obudowę. Z uwagi na ten fakt urządzenie podczas pracy jest bardzo stabilne, podstawa jest regulowana, więc kąt nachylenia sita może być także regulowany w zależności od produktu. Można wtedy osiągnąć najlepszy efekt przesiewania.

 

Aplikacje i funkcje

Prostokątne sito serii SVS jest urządzeniem nowej generacji służącym do przesiewania, opracowanym w wyniku badań i produkowanym przez naszą fabrykę od 1999 r. Z powodu jego unikalnych cech: wysokiej skuteczności, oszczędności energii, niskiego poziomu hałasu itp. jest chętnie kupowane przez klientów. Gama zastosowań sita jest bardzo szeroka. Nadaje się do przesiewania surowców w sposób ciągły w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym. Zgodnie z wymaganiami klientów w urządzeniu mogą być zainstalowane 1- 4 pokładów sit.

Urządzenie ta ma wiele zalet : prosta konstrukcja, wygodna w eksploatacji, niewielkie rozmiary, duża przepustowość, niski poziom hałasu, odporność na korozję, urządzenie jest mało kłopotliwe w obsłudze i wygodne w montażu i demontażu, nie posiada martwych punktów utrudniających czyszczenie i tak dalej.

 

Nasi partnerzy: