Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Nowe maszyny > Mieszalniki PerMix > Nowe mieszalniki wstęgowe

PerMix seria PRB -1000 poziomy mieszalnik wstęgowy

IS08559AN-032

PerMix seria PRB -1000 poziomy mieszalnik wstęgowy

Mieszalniki firmy Permix seria PRB typu wstęgowego są wszechstronnymi i skutecznymi maszynami mieszającymi do mieszania ujednolicającego suchych proszków, granulatów i lepkich past. Są one w stanie osiągnąć doskonały rezultat mieszania z powodu swojego innowacyjnego "Designu" mieszadeł spiranych umieszczonych wewnątrz komory w kształcie litery U.

 

Zasada działania i konstrukcja:

W mieszalnikach Permix serii PRB materiał proszkowy lub o konsystencji pasty przesuwa się ze środka do końca komory a także z końca do środka komory. W taki trójwymiarowy sposób cały proszek lub pasta jest mieszany w komorze. Zaletami są krótki czas mieszania i stosunkowo niskie zużycie energii. Mieszalnik składa się z jednego silnika elektrycznego, jednej przekładni, sprzęgła i wału z mieszadłem wstęgowym. Wał jest uszczelniony po obu stronach w tuleii i korpusie dławika PTFE. Materiał jest podawany od góry a rozładowywany na dole po środku komory. Wysokość rozładunkowa może być dostosowana do wymagań tak żeby materiał był wyładowywany do kontenera poniżej bez pylenia w pomieszczeniu.

 

Nowy mieszalnik wstęgowy produkcji PERMIX Tec Co., Limited. Model PRB-1000.

 

Zasilanie: 380V, 3 fazy, 50Hz

Pojemność całkowita 1000 litrów.

Pojemność robocza 400-600 litrów.

Materiał wykonanie: w całości wykonanie ze stali kwasoodpornej AISI 304

Moc silnika 11 kW.

Rodzaj polerowania: polerowanie zwykłe-powierzchnia matowa

Certyfikat CE

 

Gwarancja: 12 miesięcy od daty wystawienia faktury handlowej (za wyjątkiem uszczelnień mechanicznych i innych uszczelnień wału, na które okres gwarancji wynosi 6 miesięcy).

Gwarancja nie obejmuje części zużywających się w wyniku normalnego użytkowania np. tuleje wału, łożyska, paski, szczotki węglowe.

Czas realizacji: ok.8 tygodni po otrzymaniu zaliczki + czas transportu do klienta (ok. 35 dni).

Transport, opłaty celne oraz dokumentacja w języku polskim wliczone w cenę urządzenia.

Nasi partnerzy: