Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Nowe maszyny > Mieszalniki PerMix > Nowe mieszalniki lemieszowe

PerMix PTS-3000 mieszalnik lemieszowy

IS08559AN-033

PerMix PTS-3000 mieszalnik lemieszowy

PerMix PTS-3000 mieszalnik lemieszowy

Mieszalniki lemieszowe PerMix seria PTS znajdują zastosowanie w wielu procesach takich jak: tworzenie mieszanek, mieszanie precyzyjne, dyspergowanie, zawieszanie, emulsyfikowanie, odpowietrzanie, temperowanie, przyspieszanie reakcji fizycznych lub chemicznych, granulowanie, rozdrabnianie aglomeratów itp. Mieszalniki te szczególnie nadają się do trudnych procesów mieszania składników mniejszościowych z mieszanką w proporcji 1 do 100 000 i 1 do 1 000 000 części.

 

Nowy mieszalnik lemieszowy Permix PTS-3000.

Pojemność całkowita 3000ltr.

Pojemnośc robocza 2000ltr.

Moc silnika 22KW

4 multiczopery 4x 3KW

Materiał wykonania - stal węglowa.

 

Gwarancja: 12 miesięcy od daty wystawienia faktury handlowej (za wyjątkiem uszczelnień mechanicznych i innych uszczelnień wału, na które okres gwarancji wynosi 6 miesięcy).

Gwarancja nie obejmuje części zużywających się w wyniku normalnego użytkowania np. tuleje wału, łożyska, paski, szczotki węglowe.

 

Czas realizacji: ok 2 miesięcy po otrzymaniu zaliczki + czas transportu do klienta (ok. 35 dni).

Dokumentacja: w języku angielskim i polskim.

Transport, opłaty celne oraz dokumentacja w języku polskim wliczone w cenę urządzenia.

 

Podstawowa konstrukcja:

Mieszalniki lemieszowe PerMix seria PTS są zbudowane z centralnie montowanego wału, który obraca się wewnątrz cylindrycznej komory, lemiesze lub inne elementy mieszające są połączone z centralnym wałem, specjalne otwory na górze mieszalnika do podawania materiału, drzwiczki wpuszczane umożliwiające dostęp do komory w celu jej oczyszczenia umieszczone z przodu mieszalnika, wpuszczany zawór do rozładunku na dole mieszalnika (otwierany pneumatycznie lub ręcznie), kompletny napęd.

 

Zasada działania:

Komorę mieszania napełnia się między 30-70% pojemności pozostawiając przestrzeń dla dyspergowania poszczególnych cząstek wewnątrz komory mieszalnika. Lemiesze poruszając się tworzą intensywny ruch osiowy i radialny powodując że produkt zostaje rozprowadzony wewnątrz komory. Kształt i kąt, razem z obrotem i spasowaniem elementów mieszających a ścianą komory powoduje, że produkt unosi się ze ścian komory. Produkt jest rozładowywany automatycznie podczas pracy maszyny, co zapobiega separacji.

 

Specjalny "design" z rozdrabniaczami

Instalacja rozdrabniaczy "multi-choper" firmy PerMix w podstawowej serii mieszalników PTS umożliwia rozdrabnianie aglomeratów podczas procesów mieszania. Razem z elementami mieszającymi rozdrabniacze rozbijają grudy w produkcie, rozcinają materiały lepkie i pastowate i zapobiegają formowaniu się aglomeratów podczas nawilżania substancji proszkowych.

Rozdrabniacze PerMix multi-choper posiadają oddzielny napęd.

Nasi partnerzy: