Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Filtry > Nowe filtrosuszarki PerMix serii PNF

PerMix model PNF filtrosuszarka Nutsche

IS08559AN-049

PerMix model PNF filtrosuszarka Nutsche

PerMix model PNF filtrosuszarka Nutsche

PerMix model PNF filtrosuszarka Nutsche

PerMix model PNF filtrosuszarka Nutsche

Nowa filtrosuszarka Nutsche produkcji PerMix model PNF jest urządzeniem zaprojektowanym specjalnie do separacji ciał stałych od cieczy. Jest ona zaprojektowana w oparciu o zasady dobrze znanego laboratoryjnego lejek Buchnera, zazwyczaj działa pod ciśnieniem lub w próżni i ma wiele zastosowań w przemyśle.

 

Przez dodanie układu grzewczego do ścian bocznych i / lub wprowadzania ogrzanego mieszadła filtrosuszarka PerMix ANF może się stać wysoko wydajnym urządzeniem, które może przetworzyć skoncentrowaną zawiesinę i rozładować suchy proszek.

 

Filtrosuszarka PNF została zaprojektowana jako wszechstronnę urządzenie do jednoczesnego wykonywania wielu zadań, w tym: reakcji, filtracji, przemywania placka i suszenia termicznego.

 

Zastosowania:

Wachlarz zastosowań filtrosuszarek PerMix ANF jest bardzo szeroki, są one stosowane w przemyśle chemicznym, pestycydów, barwników, oczyszczania ścieków oraz produktów farmaceutycznych. Aby spełnić wysokie wymagania co do filtrów stosowanych w produkcji substancji farmaceutycznych, seria PerMix PNF jest zaprojektowana aby spełnić rygorystyczne wymogi FDA.

 

Zalety:

- Doskonałe utrzymywanie w czystości przy użyciu systemów CIP

- Otwarta baza filtra zapewniając dobry dostęp do wewnętrznych filtrów w celu czyszczenia i inspekcji.

- Bardzo wydajne suszenia ze względu na unikalny system grzewczy

- Łatwo wymienne płyty filtracyjne z płaskimi, jednolitymi powierzchniami filtracyjnymi dla czyszczenia i inspekcji.

- Wielowarstwowe i / lub konwencjonalne materiały filtracyjne i dobra wydajność suszenia ze specjalną konstrukcją mieszadła i dużymi powierzchniami wymiany ciepła

- Nadaje się do pracy z materiałami toksycznymi, łatwopalnymi i żrącymi.

 

Cechy i opcje:

 

- Konstrukcja Materiał i wykończenie

Jesteśmy w stanie zaoferować filtrosuszarki PerMix PNF z częściami stykowymi wykonanymi ze stali kwasoodpornej AISI 304 , AISI316/316L ,tytanu, stali nierdzewnej Duplex , Hastelloy , itp. standard wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego mogą być dostosowane do potrzeb klienta.

 

- Układ napędowy

Układ napędowy z motoreduktorem, w wykonaniu przeciwwybuchowym lub normy ATEX lub napęd hydrauliczny.

 

- Suszenie próżniowe

filtrosuszarki PerMix PNF mogą być dostarczane ze wszystkimi wymaganymi funkcjami w celu uzyskania wydajnego suszenia, w tym: ze wszystkimi rodzajami systemów grzewczych, wykonanie próżni do niemal absolutnej próżni , ogrzewany lub nie ogrzewany wbudowany filtr z powrotem do czyszczenia ciśnieniowego i innymi funkcjami specjalnymi, w zależności od potrzeb naszych klientów.

 

- Dysza natryskowa

Ciecz zazwyczaj dodaje się w filtrosuszarkach serii PNF przez dysze natryskowe na górze dla lepszego przemywania placka / mycia CIP.

 

- Uszczelnienie podawania i rozładunku

Mogą zostać wybrane przez klientów różne sposoby podawania produktu. Seria PNF jest zaprojektowana z hydraulicznym rozładunkiem poprzez zawór spustowy, z uszczelnieniem "metal do metalu", uszczelnienie zgarniacza przez PTFE / O ring oraz typu Easy Clean.

 

- Montaż podstawy

Zdejmowana podstawa filtra może być połączona zaciskami lub bagnetowym systemem blokującym lub innego typu.

 

- Rozmiary

Standardowy zakres wielkości serii PerMix PNF - dolna płyta od 400 do 3000 mm, dostępne większe rozmiary na życzenie

Nasi partnerzy: