Polski
Polski
English

Kategorie maszyn

Wybierz kategorię:

Aktualności

Industrio Service sponsorem wernisażu

W dniach 10-23 maja 2013 r. w Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej 11a miało miejsce niecodzienne wydarzenie artystyczne. Z okazji Jubileuszu 40-lecia pracy twórczej trojga znanych i cenionych artystów warszawskich Lili Fijałkowskiej - malarstwo, Wiesława Fijałkowskiego - rzeźba oraz Małgorzaty Krasuckiej MARGALIT - malarstwo, odbyła się wystawa pod tytułem: ,Bratnie dusze".

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż ww. artyści przyjaźnią się ze sobą od wielu lat. Z tej okazji zaprezentowanych zostało po 40 prac każdego z artystów. O randze wydarzenia świadczy duże zainteresowanie nie tylko wśród szeroko zgromadzonej publiczności podczas wernisażu i w czasie ,Nocy muzeów", ale także podczas trwania wystawy.

Obecność na otwarciu wystawy, między innymi, takich gości jak doradca Prezydenta RP Henryk Wujec oraz wielu innych znakomitych gości i dziennikarzy, sponsorów i mecenasów sztuki podkreśliło znaczenie tego wydarzenia. Wernisaż uświetniły znakomite występy Sławy Przybylskiej przy akompaniamencie Janusza Tylmana, których nie trzeba przedstawiać szerszemu gronu, oraz recitale Liliany Urbańskiej i Marysi Sadowskiej, którym towarzyszył Krzysztof Sadowski. Na scenie znalazła się zatem rodzina Państwa Sadowskich w komplecie.

Firma Industrio Service miała przyjemność wzięcia udziału w przedsięwzięciu w charakterze sponsora wydarzenia, co stanowiło debiut firmy jako mecenasa sztuki.
Zapraszamy do obejrzenia pokazu multimedialnego przedstawionych na wystawie prac. Autorem tego filmu multimedialnego jest Dr Bogdan Kamiński. Proponujemy także zapoznać się z sylwetkami i twórczością artystów.

Lili Fijałkowska:
www.liliart.com.pl

Małgorzata Krasucka MARGALIT
www.artmargalit.com

Poniżej link do galerii zdjęć z tego wernisażu.

Link

Zobacz film z wernisażu

Nasi partnerzy: